Madeleine Pyk – en samling F769

SKÄNK, 1800-talets slut.

SKÄNK, 1800-talets slut.

Målat. Två lådor samt skåpsdörrar med bakomliggande hyllplan. Bredd 100, djup 44, höjd 122 cm. Nyckel finns.

Senare målning. Smärre slitage. Märken. Nyckel finns.

Klubbat pris
3 800
361
413
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (16 bud)
12
11 jul 2019 21:20
3 800 SEK
11
11 jul 2019 21:20
3 600 SEK
12
11 jul 2019 21:19
3 400 SEK
11
11 jul 2019 21:17
3 200 SEK
10
11 jul 2019 13:27
3 000 SEK
9
10 jul 2019 23:08
2 800 SEK
8
10 jul 2019 22:11
2 600 SEK
10 jul 2019 8:34
2 400 SEK
8 jul 2019 20:58
2 200 SEK
8 jul 2019 20:58
2 200 SEK
4 jul 2019 22:27
2 000 SEK
4 jul 2019 22:21
1 200 SEK
3 jul 2019 15:08
900 SEK
3 jul 2019 6:19
800 SEK
3 jul 2019 0:08
600 SEK
2 jul 2019 18:41
500 SEK