BYRÅ, Gustaviansk, 1700-tal.

BYRÅ, Gustaviansk, 1700-tal.

Fanerad med alm. Tre lådor. Beslag av mässing. Bredd 100, djup 55, höjd 75 cm. Nyckel finns.

Torrsprickor. Maskstungen. Smärre fanerskador.

Klubbat pris
3 400
302
315
Utropspris
5 000 SEK
Budhistorik (3 bud)
13 jul 2019 18:02
3 400 SEK
11 jul 2019 13:58
3 200 SEK
6 jul 2019 20:13
3 000 SEK