SKÅP, 1800-talets mitt.

SKÅP, 1800-talets mitt.

Målat. Tudelat. Överdel med dörrpar och bakomliggande hyllplan, samt tre lådor under dörrpar. Underdel med dörrpar med bakomliggande hyllplan samt två lådor över dörrpar. Bredd 113, djup 43, höjd 237 cm.

Senare målning. Torrsprickor. Slitage.

Klubbat pris
7 200
639
667
Utropspris
6 000 SEK
Budhistorik (13 bud)
10 jul 2019 15:06
7 200 SEK
10 jul 2019 15:06
7 000 SEK
10 jul 2019 11:10
6 200 SEK
10 jul 2019 11:10
6 000 SEK
10 jul 2019 11:09
5 800 SEK
10 jul 2019 11:09
5 600 SEK
10 jul 2019 10:34
5 400 SEK
9 jul 2019 21:48
5 200 SEK
8 jul 2019 22:20
5 000 SEK
8 jul 2019 22:20
5 000 SEK
8 jul 2019 11:48
4 000 SEK
5 jul 2019 15:01
3 434 SEK
5 jul 2019 11:31
1 000 SEK