Madeleine Pyk – en samling F769

SÄNGBORD, 1800-tal.

SÄNGBORD, 1800-tal.

Mahognyfanerat skål med Tre lådor och utdragsskiva. Skiva av kalksten. Bredd 46, djup 39, höjd 72 cm.

Slitage. Fanerskador. Fläckar.

Klubbat pris
2 000
190
218
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (12 bud)
17 jul 2019 19:45
2 000 SEK
15 jul 2019 10:51
1 900 SEK
15 jul 2019 10:51
1 800 SEK
15 jul 2019 10:51
1 700 SEK
14 jul 2019 21:51
1 500 SEK
14 jul 2019 21:51
1 400 SEK
14 jul 2019 21:51
1 200 SEK
14 jul 2019 21:51
1 100 SEK
13 jul 2019 10:12
550 SEK
13 jul 2019 10:12
500 SEK
10 jul 2019 23:17
350 SEK
9 jul 2019 21:32
300 SEK
Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14