SPEGEL, 1920-tal.

SPEGEL, 1920-tal.

Bronserad och målad dekor. 126 x 47 cm.

Slitage.

Klubbat pris
3 900
340
356
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (33 bud)
8
14 jul 2019 20:26
3 900 SEK
9
14 jul 2019 20:26
3 710 SEK
9
14 jul 2019 20:07
3 700 SEK
10
14 jul 2019 20:07
3 500 SEK
9
14 jul 2019 20:06
3 255 SEK
8
13 jul 2019 22:02
3 055 SEK
13 jul 2019 22:02
3 000 SEK
13 jul 2019 22:01
2 655 SEK
8
13 jul 2019 22:01
2 455 SEK
13 jul 2019 22:01
2 255 SEK
8
13 jul 2019 22:01
2 055 SEK
13 jul 2019 22:00
1 955 SEK
8
13 jul 2019 22:00
1 855 SEK
12 jul 2019 18:16
1 755 SEK
10 jul 2019 12:15
1 655 SEK
10 jul 2019 12:15
1 555 SEK
10 jul 2019 12:15
1 500 SEK
10 jul 2019 12:15
1 150 SEK
10 jul 2019 12:15
1 050 SEK
10 jul 2019 0:07
950 SEK
10 jul 2019 0:07
900 SEK
10 jul 2019 0:06
850 SEK
10 jul 2019 0:06
800 SEK
10 jul 2019 0:06
750 SEK
10 jul 2019 0:06
700 SEK
9 jul 2019 16:06
650 SEK
9 jul 2019 16:06
600 SEK
9 jul 2019 15:12
550 SEK
5 jul 2019 22:58
500 SEK
5 jul 2019 22:58
450 SEK
5 jul 2019 22:58
400 SEK
5 jul 2019 22:58
350 SEK
5 jul 2019 21:22
300 SEK