BORD, Sydeuropa, omkring år 1900.

Riklig intarsia, beslag av mässing. Fyra uppfällbara klaffar, kopplad benställning. Totalmått ca 81 x 81, höjd 72 cm.

Torrsprickor. Fanerskador. Dekorbortfall.

Klubbat pris
3 615
319
333
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (13 bud)
13 jul 2019 19:56
3 615 SEK
13 jul 2019 19:56
3 415 SEK
13 jul 2019 19:55
3 210 SEK
13 jul 2019 19:54
3 010 SEK
13 jul 2019 19:54
2 800 SEK
13 jul 2019 19:54
2 600 SEK
13 jul 2019 19:53
2 400 SEK
13 jul 2019 19:53
2 200 SEK
13 jul 2019 18:25
2 000 SEK
13 jul 2019 17:33
1 800 SEK
5 jul 2019 20:30
1 550 SEK
5 jul 2019 20:12
350 SEK
4 jul 2019 22:17
300 SEK