BYRÅ, 1800-talets slut.

BYRÅ, 1800-talets slut.

Målad byrå med tre lådor och beslag av mässing. Bredd 101, djup 48, höjd 86 cm.

Renoverad med senare målning och beslag. Obetydligt slitage. Obetydligt maskstungen. Nyckel saknas.

Klubbat pris
2 000
177
184
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (2 bud)
10 jul 2019 10:29
2 000 SEK
10 jul 2019 9:16
300 SEK