AUGUST SVENSON - KANDELABER, snidad, signerad 1914.

Målat trä. Signerad: 'Aug. Svenson Bildhuggare Stenberga 19 12/2 14'. Höjd 61 cm.

Åldersrelaterat slitage. Fläckar.

Klubbat pris
800
71
74
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (11 bud)
13 jul 2019 15:23
800 SEK
13 jul 2019 15:23
750 SEK
13 jul 2019 15:22
700 SEK
13 jul 2019 15:22
650 SEK
13 jul 2019 15:22
600 SEK
13 jul 2019 15:21
550 SEK
13 jul 2019 15:21
500 SEK
13 jul 2019 15:21
450 SEK
13 jul 2019 15:20
400 SEK
12 jul 2019 5:30
350 SEK
6 jul 2019 8:27
300 SEK
Jan Ahlklo
Jan Ahlklo
Värderingsman
+46 (0)767 66 16 46