Arne Jones E1299

MATBORD, gustaviansk stil, 1900-talets andra hälft. 2 iläggsskivor.

Målat utdragbart bord med två iläggsskivor. Längd (110+48+48) totalt 206, bredd 110, höjd 75 cm.

Renoverat, nymålat. Obetydligt slitage.

Klubbat pris
3 700
351
402
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (6 bud)
16 jul 2019 21:06
3 700 SEK
16 jul 2019 21:06
3 500 SEK
15 jul 2019 22:52
2 800 SEK
15 jul 2019 14:56
2 500 SEK
13 jul 2019 20:59
2 000 SEK
8 jul 2019 16:58
1 200 SEK