LJUSSTAKAR, ett par, pläter, England, troligen 1900-talets första hälft.

Kolonnformade ljusstakar med lösa manschetter. Höjd 32 cm.

Smärre slitage.

Klubbat pris
1 450
126
132
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (15 bud)
17 jul 2019 15:52
1 450 SEK
17 jul 2019 15:52
1 350 SEK
17 jul 2019 12:22
1 300 SEK
14 jul 2019 12:02
1 200 SEK
14 jul 2019 12:02
1 100 SEK
14 jul 2019 8:11
1 000 SEK
12 jul 2019 17:39
950 SEK
12 jul 2019 17:39
901 SEK
11 jul 2019 13:44
650 SEK
11 jul 2019 0:21
600 SEK
11 jul 2019 0:20
550 SEK
11 jul 2019 0:20
500 SEK
10 jul 2019 18:35
400 SEK
10 jul 2019 14:25
350 SEK
9 jul 2019 11:42
300 SEK