SKED, förgyllt silver, 'Kings Pattern', GW Richter, 1849.

Engelsk snäckmodell, 124 gram. Längd 28,7 cm.

Slitage, repor.

Klubbat pris
571
51
53
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (8 bud)
18 jul 2019 20:41
571 SEK
18 jul 2019 20:41
540 SEK
18 jul 2019 19:32
465 SEK
18 jul 2019 15:10
415 SEK
18 jul 2019 15:10
400 SEK
13 jul 2019 7:45
360 SEK
13 jul 2019 7:45
310 SEK
11 jul 2019 13:59
300 SEK