1167478
Rowland Wheelwright
(1870-1955)
Rowland wheelwright, olja på duk, signerad

ROWLAND WHEELWRIGHT, olja på duk, signerad.

"Flicka på klippa". 51 x 62 cm.

Hårdare krackelyr. Mindre lagning. Något vågig duk. Gulnad fernissa.

Alexander Robertson
Alexander Robertson
+46 (0)709 17 99 95

Telefontid: Mån - Fre 9-13

21 000
1 969
2 186
Utropspris
40 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (3 bud)
18 jul 22:57
21 000 SEK
11 jul 16:32
20 000 SEK
11 jul 10:01
15 000 SEK