MATTA, Keshan, ca 227 x 142 cm, signerad Kashan - Shadi/Keshan Shadsar.

Röd spegel med polykrom medaljong och hörnornament. Mörkblå huvudbård med palmetter, blommor och arabeskrankor.

Obetydligt slitage, något smutsig, fläckar. Långsidorna med obetydliga trampveck.

Klubbat pris
2 755
243
254
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (11 bud)
7 aug 2019 16:25
2 755 SEK
7 aug 2019 16:25
2 555 SEK
7 aug 2019 15:45
2 400 SEK
7 aug 2019 2:26
2 200 SEK
7 aug 2019 2:26
2 008 SEK
3 aug 2019 22:10
2 000 SEK
3 aug 2019 20:32
1 200 SEK
3 aug 2019 2:08
1 100 SEK
2 aug 2019 22:08
1 000 SEK
2 aug 2019 21:02
600 SEK
1 aug 2019 23:06
500 SEK