FÅTÖLJ, så kallad Gripsholmsfåtölj, 1900-talets slut.

Klädd med tyg från Pierre Frey "Minton teacups". Etikettmärkt Apelzin möbler & rum. Vändbara lösa dynor, fast stoppade armlän. sittdynan med avtagbar klädsel. Sitthöjd ca 50, höjd 85 cm.

Obetydligt slitage, obetydlig fläck.

Klubbat pris
3 700
351
402
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (21 bud)
8
24 jul 2019 19:52
3 700 SEK
24 jul 2019 19:46
3 500 SEK
8
24 jul 2019 19:46
3 400 SEK
8
24 jul 2019 19:40
3 200 SEK
24 jul 2019 18:37
3 000 SEK
24 jul 2019 18:37
2 900 SEK
24 jul 2019 17:59
2 700 SEK
23 jul 2019 5:18
2 500 SEK
23 jul 2019 5:18
2 400 SEK
22 jul 2019 21:50
2 200 SEK
22 jul 2019 20:52
2 000 SEK
22 jul 2019 7:21
1 900 SEK
21 jul 2019 23:02
1 800 SEK
20 jul 2019 16:08
1 700 SEK
20 jul 2019 11:04
1 600 SEK
20 jul 2019 10:22
1 500 SEK
19 jul 2019 10:33
1 400 SEK
19 jul 2019 4:52
1 300 SEK
17 jul 2019 18:41
1 200 SEK
17 jul 2019 1:25
1 100 SEK
16 jul 2019 16:18
1 000 SEK