Madeleine Pyk – en samling F769

SPEGEL, sent 1800-tal

SPEGEL, sent 1800-tal

Förgylld, rikt skulpterad dekor, 230 x 88 cm

Åldersrelaterat slitage.

Klubbat pris
11 500
1 092
1 254
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (31 bud)
3 aug 2019 21:29
11 500 SEK
3 aug 2019 21:29
11 000 SEK
3 aug 2019 21:10
10 500 SEK
3 aug 2019 21:08
10 000 SEK
3 aug 2019 21:08
8 400 SEK
3 aug 2019 21:08
8 200 SEK
2 aug 2019 13:22
8 000 SEK
30 jul 2019 11:06
7 800 SEK
30 jul 2019 11:06
7 600 SEK
30 jul 2019 11:06
7 400 SEK
28 jul 2019 19:09
7 200 SEK
28 jul 2019 19:09
7 000 SEK
28 jul 2019 19:00
6 600 SEK
28 jul 2019 19:00
6 400 SEK
27 jul 2019 18:40
5 400 SEK
27 jul 2019 18:40
5 200 SEK
27 jul 2019 8:09
4 600 SEK
27 jul 2019 8:09
4 400 SEK
27 jul 2019 8:01
4 200 SEK
27 jul 2019 8:01
4 000 SEK
26 jul 2019 17:19
3 800 SEK
26 jul 2019 17:19
3 600 SEK
26 jul 2019 17:19
3 400 SEK
26 jul 2019 17:14
3 200 SEK
26 jul 2019 17:14
3 000 SEK
26 jul 2019 17:14
3 000 SEK
26 jul 2019 17:14
2 800 SEK
26 jul 2019 17:14
2 600 SEK
26 jul 2019 17:13
2 400 SEK
26 jul 2019 17:13
2 200 SEK
26 jul 2019 15:07
2 000 SEK
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13