LJUSKRONA, för sex ljus, rokokostil, 1900-talets andra hälft.

Stomme av mässing behängd med prismor. Höjd ca 72, diam 48 cm.

Ej funktionstestad. Smärre glasnagg.

Klubbat pris
1 800
159
166
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (6 bud)
18 jul 2019 19:17
1 800 SEK
18 jul 2019 19:02
1 333 SEK
18 jul 2019 18:54
1 200 SEK
18 jul 2019 7:20
1 100 SEK
14 jul 2019 9:13
1 000 SEK
13 jul 2019 21:12
700 SEK