Madeleine Pyk – en samling F769

BYRÅ, gustaviansk stil, 1900-talets första hälft

Målad. Tre lådor med beslag av mässing. Bredd 88 cm, djup 48 cm, höjd 85 cm. Nyckel finns.

Smärre slitage. Märken. Senare målning. Renoverad. Kompletterad. Nyckel finns.

Klubbat pris
2 600
247
282
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (5 bud)
19 jul 2019 19:35
2 600 SEK
19 jul 2019 19:35
2 400 SEK
19 jul 2019 18:04
2 200 SEK
15 jul 2019 20:19
2 000 SEK
15 jul 2019 16:04
1 800 SEK
Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79