SYBORD, gustaviansk stil, tidigt 1900-tal

Bord fanerat med mahogny med flera träslag, sargen med låda, beslag av mässing. Längd 60, bredd 40, höjd 70 cm.

Smärre slitage. Nyckel saknas.

Klubbat pris
1 900
168
175
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (9 bud)
22 jul 2019 16:45
1 900 SEK
22 jul 2019 16:45
1 800 SEK
17 jul 2019 22:28
1 700 SEK
15 jul 2019 18:41
1 600 SEK
15 jul 2019 18:40
1 500 SEK
15 jul 2019 18:40
1 400 SEK
14 jul 2019 1:32
1 300 SEK
14 jul 2019 1:32
1 200 SEK
13 jul 2019 14:21
1 000 SEK