MATTI ANNALA, olja på duk, signerad och daterad -54.
Åkerlandskap. 55 x 65 cm.
Ställvis färgbortfall. Ställvis krackelerad.
Klubbat pris
100
1 119
106
Utropspris
300 EUR
Auktionen är avslutad. Acceptpriset är uppnått
Budhistorik (2 bud)
6 aug 2019 19:52
100 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 2
6 aug 2019 14:33
90 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 1