SKRIVBORD, gustaviansk stil, 1900-talets mitt.

Skrivbord fanerat med mahogny, fem lådor, skinnklädd skiva med präglad bård, beslag av mässing. Längd 145, bredd 76, höjd 76 cm. Nyckel finns.

Slitage. Repor. Märken.

Klubbat pris
2 500
221
230
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (6 bud)
4 aug 2019 18:55
2 500 SEK
4 aug 2019 18:06
2 000 SEK
4 aug 2019 16:00
1 000 SEK
3 aug 2019 11:45
800 SEK
30 jul 2019 23:27
600 SEK
29 jul 2019 18:17
500 SEK