TAKLAMPA Italien 1900-talets andra hälft

För sex ljuspunkter, diameter 58, höjd 67 cm

Åldersrelaterat slitage. Ej funktionstestad. Ej komplett

Klubbat pris
3 600
318
331
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (17 bud)
19 jul 2019 12:11
3 600 SEK
19 jul 2019 12:11
3 500 SEK
19 jul 2019 11:43
3 400 SEK
19 jul 2019 11:15
3 200 SEK
19 jul 2019 10:34
3 000 SEK
19 jul 2019 10:33
2 800 SEK
19 jul 2019 8:24
2 600 SEK
19 jul 2019 8:23
2 400 SEK
19 jul 2019 8:23
2 400 SEK
19 jul 2019 8:22
2 200 SEK
19 jul 2019 8:22
2 000 SEK
19 jul 2019 8:22
1 900 SEK
19 jul 2019 8:22
1 800 SEK
18 jul 2019 21:52
1 200 SEK
17 jul 2019 18:14
1 100 SEK
17 jul 2019 10:22
1 000 SEK
15 jul 2019 16:55
300 SEK
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
Teamleader
+46 (0)767 81 06 13

 Dölj
 Visa mer

Contemporary Art & Design 654

386. Tom of Finland (Touko Valio Laaksonen), Utan titel.
Utropspris
200 000 - 250 000 SEK
Budhistorik
Fair warning
Fair warning
200 000

ditt bud
Aktuellt bud:
200 000 SEK