SNEDKLAFFSSEKRETÄR, rokokostil, 1900-talets mitt.

Sekretär fanerad med mahogny samt med inläggningar av ljusare träslag. Utfällbar skrivklaff med bakomliggande lådor och skåp, underliggande låda, beslag av mässing. Bredd 84, djup 51, höjd 107 cm. Nyckel finns.

Slitage. Repor. Märken. Fläckar.

Klubbat pris
860
76
79
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (14 bud)
24 jul 2019 20:09
860 SEK
24 jul 2019 20:09
810 SEK
24 jul 2019 15:28
760 SEK
24 jul 2019 15:28
710 SEK
23 jul 2019 21:18
651 SEK
23 jul 2019 21:18
601 SEK
23 jul 2019 21:18
600 SEK
23 jul 2019 20:38
550 SEK
23 jul 2019 20:37
500 SEK
23 jul 2019 10:51
450 SEK
22 jul 2019 9:20
400 SEK
19 jul 2019 18:18
350 SEK
19 jul 2019 18:18
333 SEK
17 jul 2019 21:33
300 SEK