LAMPETTER ETT PAR, plåt, Finland 1800-talets slut

Höjd 35,5 cm.

Slitage. Färgbortfall.

Klubbat pris
801
9 075
836
Utropspris
250 EUR
Budhistorik (19 bud)
21 jul 2019 15:42
801 EUR
21 jul 2019 15:42
781 EUR
21 jul 2019 15:39
721 EUR
21 jul 2019 15:39
701 EUR
21 jul 2019 15:37
671 EUR
21 jul 2019 15:37
651 EUR
21 jul 2019 15:37
631 EUR
21 jul 2019 15:37
611 EUR
21 jul 2019 15:36
531 EUR
21 jul 2019 15:36
511 EUR
18 jul 2019 13:29
420 EUR
16 jul 2019 12:22
400 EUR
16 jul 2019 12:21
370 EUR
16 jul 2019 12:21
350 EUR
16 jul 2019 12:21
320 EUR
16 jul 2019 12:21
300 EUR
15 jul 2019 4:04
180 EUR
12 jul 2019 17:46
55 EUR
12 jul 2019 14:46
35 EUR