1168178
Berndt Godenhjelm
(1799-1881)
Berndt godenhjelm, tillskriven, olja på duk, ej signerad

BERNDT GODENHJELM, tillskriven, olja på duk, ej signerad

Gitarrspelande flicka, 82x69,5 cm.

Renoverad.

Joachim Borgström
Joachim Borgström
Specialist klassisk konst, möbler, konsthantverk och silver
+358 (0)40 555 1334

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Slutpris
500
5 357
554
Utropspris
800 EUR
Budhistorik (12 bud)
20 jul 13:16
500 EUR
20 jul 13:16
480 EUR
20 jul 13:15
460 EUR
19 jul 22:35
440 EUR
17 jul 8:28
420 EUR