Berndt Godenhjelm

(Finland, 1799-1881)
Berndt Godenhjelm
(Finland, 1799-1881)

BERNDT GODENHJELM, tillskriven, olja på duk, ej signerad

Gitarrspelande flicka, 82x69,5 cm.

Renoverad.

Klubbat pris
500
5 635
527
Utropspris
800 EUR
Budhistorik (12 bud)
20 jul 2019 13:16
500 EUR
20 jul 2019 13:16
480 EUR
20 jul 2019 13:15
460 EUR
19 jul 2019 22:35
440 EUR
17 jul 2019 8:28
420 EUR
15 jul 2019 21:42
400 EUR
14 jul 2019 12:42
260 EUR
14 jul 2019 10:03
240 EUR
13 jul 2019 17:18
220 EUR
13 jul 2019 10:46
200 EUR
12 jul 2019 21:59
150 EUR
12 jul 2019 18:45
100 EUR