SERVISDELAR, 5 delar, porslin. Meissen, 1900-tal.

"Lökmönstret", Bestående av:
Fat på fot med gallerkant, diameter 21 cm.
Kanna med lock, total höjd 19,5 cm.
Bricka, längd 28 cm.
Såssnipa, längd 24 cm.
Saltkar, längd 9,5 cm.

Andra sortering. Smärre slitage.

Klubbat pris
2 000
190
217
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (9 bud)
29 jul 2019 18:17
2 000 SEK
29 jul 2019 18:16
1 900 SEK
29 jul 2019 18:16
1 800 SEK
29 jul 2019 18:15
1 700 SEK
29 jul 2019 13:03
1 600 SEK
28 jul 2019 10:18
1 500 SEK
26 jul 2019 11:29
400 SEK
24 jul 2019 22:15
350 SEK
23 jul 2019 10:22
300 SEK