BRICKA, förgyllt nysilver, Fraget/Warszawie. 1800-talets slut.

Storlek 40x58 cm.

Senare förgyllning.

Klubbat pris
55
623
57
Utropspris
150 EUR
Budhistorik (6 bud)
5 aug 2019 18:28
55 EUR
5 aug 2019 18:28
50 EUR
5 aug 2019 18:18
45 EUR
5 aug 2019 18:18
40 EUR
3 aug 2019 7:38
35 EUR
2 aug 2019 14:21
30 EUR