Madeleine Pyk – en samling F769

BORDSKLOCKOR 2 ST, förgylld brons 1800-talets andra hälft

Höjd 10 och 11 cm.

Smärre slitage.

Klubbat pris
470
4 949
540
Utropspris
250 EUR
Budhistorik (23 bud)
7 aug 2019 20:45
470 EUR
7 aug 2019 20:45
450 EUR
7 aug 2019 20:45
450 EUR
7 aug 2019 20:45
420 EUR
7 aug 2019 20:45
400 EUR
7 aug 2019 20:44
380 EUR
7 aug 2019 20:44
360 EUR
7 aug 2019 19:17
340 EUR
7 aug 2019 19:11
320 EUR
7 aug 2019 19:11
300 EUR
7 aug 2019 19:11
280 EUR
7 aug 2019 18:26
240 EUR
7 aug 2019 18:15
220 EUR
7 aug 2019 10:11
200 EUR
7 aug 2019 10:11
200 EUR
6 aug 2019 11:11
180 EUR
5 aug 2019 6:07
110 EUR
3 aug 2019 14:16
100 EUR
3 aug 2019 9:03
60 EUR
2 aug 2019 14:28
55 EUR
1 aug 2019 9:57
50 EUR
1 aug 2019 8:06
40 EUR
31 jul 2019 20:38
30 EUR