Madeleine Pyk – en samling F769

LJUSSTAKAR, 5 st, mässing, 1800-tal.

Höjd 4,5-16 cm.

Fläckar. Lagningar. Åldersrelaterat slitage.

Klubbat pris
85
896
97
Utropspris
200 EUR
Budhistorik (12 bud)
25 jul 2019 15:49
85 EUR
25 jul 2019 15:49
80 EUR
25 jul 2019 15:48
75 EUR
25 jul 2019 15:48
70 EUR
25 jul 2019 15:48
65 EUR
25 jul 2019 15:48
60 EUR
25 jul 2019 15:03
55 EUR
25 jul 2019 15:03
50 EUR
25 jul 2019 15:03
45 EUR
25 jul 2019 15:03
40 EUR
24 jul 2019 22:47
35 EUR
19 jul 2019 17:57
30 EUR
Nan Munsterhielm-Jarjis
Nan Munsterhielm-Jarjis
Specialist konst, design och konsthantverk, filialchef Helsingfors
+358 (0)50 340 5492