STOLAR 4 st senbarock 1700-talets mitt

Bemålade, lös stoppad sits, genombruten rygg med balusterbricka, svängda ben, H-kryss, sitthöjd 45 cm

Åldersrelaterat slitage. Senare målning. Förstärkningar. Maskstungen.

Klubbat pris
5 000
474
543
Utropspris
8 000 SEK
Budhistorik (7 bud)
24 jul 2019 10:27
5 000 SEK
24 jul 2019 10:25
4 000 SEK
23 jul 2019 11:21
3 500 SEK
22 jul 2019 19:44
3 000 SEK
17 jul 2019 22:05
2 800 SEK
17 jul 2019 17:13
2 000 SEK
17 jul 2019 15:55
600 SEK
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13