Royal Hill Milleson

(USA, 1849-1926)
Royal Hill Milleson
(USA, 1849-1926)

ROYAL HILL MILLESON, olja på uppfodrad duk, signerad Royal H. Milleson.

Landskap med ko. 36 x 51 cm.

Uppfodrad duk. Krackelyr. Smutsig.

Klubbat pris
2 000
177
185
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (9 bud)
28 jul 2019 15:24
2 000 SEK
28 jul 2019 15:23
1 800 SEK
28 jul 2019 15:23
1 600 SEK
28 jul 2019 15:17
1 500 SEK
28 jul 2019 15:04
1 400 SEK
28 jul 2019 12:51
1 300 SEK
27 jul 2019 22:55
1 200 SEK
26 jul 2019 17:53
550 SEK
26 jul 2019 13:09
500 SEK