Guglielmo Zocchi

(Italien, Född 1874)
Guglielmo Zocchi
(Italien, Född 1874)

GUGLIELMO ZOCCHI, olja på papp-pannå, signerad G. Zocchi.

Interiör med modell. 35 x 23 cm.

Pannå med smärre bräckage.

Klubbat pris
18 500
1 633
1 704
Utropspris
15 000 SEK
Budhistorik (15 bud)
26 jul 2019 17:57
18 500 SEK
26 jul 2019 17:57
18 000 SEK
26 jul 2019 17:57
17 500 SEK
26 jul 2019 17:57
17 000 SEK
23 jul 2019 15:19
16 000 SEK
23 jul 2019 15:10
15 500 SEK
23 jul 2019 15:10
15 000 SEK
23 jul 2019 15:01
12 500 SEK
23 jul 2019 15:01
12 000 SEK
23 jul 2019 12:02
11 500 SEK
22 jul 2019 22:07
10 000 SEK
20 jul 2019 12:02
5 000 SEK
20 jul 2019 9:24
3 800 SEK
20 jul 2019 9:15
3 333 SEK
19 jul 2019 22:17
3 000 SEK