SPEGEL, troligen England, 1900-tal.

Fanerad med mahogny. Riklig skuren dekor av akantusblad, draperingar samt krönande urna med eldsflamma. Fasetterat glas. ca 133 x 77 cm.

Lagning. Smärre slitage. Märken. Smärre fanerskador.

Klubbat pris
2 400
209
219
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (19 bud)
2 aug 2019 18:17
2 400 SEK
29 jul 2019 22:35
2 200 SEK
29 jul 2019 22:35
2 000 SEK
29 jul 2019 22:35
2 000 SEK
29 jul 2019 22:35
1 900 SEK
29 jul 2019 22:35
1 800 SEK
29 jul 2019 22:35
1 500 SEK
29 jul 2019 22:35
1 400 SEK
29 jul 2019 15:22
1 200 SEK
29 jul 2019 15:22
1 100 SEK
29 jul 2019 14:44
950 SEK
29 jul 2019 14:44
900 SEK
29 jul 2019 14:43
850 SEK
29 jul 2019 14:43
800 SEK
29 jul 2019 14:43
700 SEK
29 jul 2019 14:43
650 SEK
29 jul 2019 14:43
550 SEK
29 jul 2019 14:43
500 SEK
26 jul 2019 16:04
300 SEK