Madeleine Pyk – en samling F769

SÄNGBORD, ett par, 1900-talets första hälft.

Skiva av marmor, fanerade med björk, dekor av intarsia. En låda samt dörr med bakomliggande hyllplan. Bredd 40. Djup 40. Höjd 76 cm.

Smärre slitage. Märken.

Klubbat pris
5 700
541
619
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (15 bud)
8
6 aug 2019 18:43
5 700 SEK
6 aug 2019 18:43
5 500 SEK
5 aug 2019 22:25
5 200 SEK
5 aug 2019 22:25
5 000 SEK
3 aug 2019 21:06
3 800 SEK
3 aug 2019 21:06
3 600 SEK
2 aug 2019 19:16
3 400 SEK
1 aug 2019 23:37
3 200 SEK
31 jul 2019 20:57
3 000 SEK
31 jul 2019 0:09
2 501 SEK
31 jul 2019 0:00
1 900 SEK
30 jul 2019 23:57
1 800 SEK
30 jul 2019 22:56
1 700 SEK
30 jul 2019 22:52
1 600 SEK
30 jul 2019 17:49
1 500 SEK
Christian Olsén
Christian Olsén
+46 (0)703 09 56 57