Barock

(Sverige)
Barock
(Sverige)

BORD, barock, 1700-tal.

Fanerat med alrot. En låda i sarg. Svängda med med kopplad benställning. Längd 98. Bredd 57. Höjd 76 cm.

Omarbetad. Slitage. Torrsprickor. Fanerskador.

Klubbat pris
33 010
2 914
3 040
Utropspris
6 000 SEK
Budhistorik (44 bud)
8
5 aug 2019 15:38
33 010 SEK
10
5 aug 2019 15:37
32 010 SEK
8
5 aug 2019 15:37
32 000 SEK
8
5 aug 2019 15:35
31 010 SEK
10
5 aug 2019 15:35
30 010 SEK
8
5 aug 2019 15:35
27 500 SEK
5 aug 2019 15:34
26 500 SEK
8
5 aug 2019 15:34
26 000 SEK
8
5 aug 2019 15:34
23 500 SEK
5 aug 2019 15:34
22 500 SEK
8
5 aug 2019 15:34
22 000 SEK
5 aug 2019 15:34
19 100 SEK
8
5 aug 2019 15:34
18 600 SEK
5 aug 2019 15:31
16 500 SEK
11
5 aug 2019 15:31
16 000 SEK
5 aug 2019 15:30
15 500 SEK
11
5 aug 2019 15:30
15 000 SEK
5 aug 2019 15:30
14 500 SEK
11
5 aug 2019 15:29
14 000 SEK
5 aug 2019 15:28
12 500 SEK
11
5 aug 2019 15:27
12 000 SEK
5 aug 2019 15:26
9 200 SEK
11
5 aug 2019 15:26
9 000 SEK
5 aug 2019 12:17
8 220 SEK
10
5 aug 2019 11:46
8 020 SEK
4 aug 2019 20:29
7 820 SEK
9
4 aug 2019 18:29
7 620 SEK
2 aug 2019 18:48
7 400 SEK
8
2 aug 2019 18:48
7 200 SEK
2 aug 2019 18:48
7 100 SEK
8
2 aug 2019 18:32
6 300 SEK
2 aug 2019 18:32
6 100 SEK
1 aug 2019 11:44
5 800 SEK
8
1 aug 2019 11:44
5 600 SEK
8
31 jul 2019 23:55
5 100 SEK
31 jul 2019 23:55
4 900 SEK
31 jul 2019 22:40
4 800 SEK
30 jul 2019 22:55
4 600 SEK
30 jul 2019 22:05
4 400 SEK
30 jul 2019 22:05
4 300 SEK
30 jul 2019 19:42
4 200 SEK
30 jul 2019 17:00
4 000 SEK
30 jul 2019 14:16
3 000 SEK
30 jul 2019 14:02
2 000 SEK
Christian Olsén
Christian Olsén
+46 (0)703 09 56 57