SOFFA, biedermeier, Ryssland 1800-talets mitt/senare hälft.

Mahognyfanerad. Löstagbar, stoppad sits, sabelben. Sitthöjd 49 cm, sitsens djup 66 cm.
Längd 202 cm, djup 78 cm, höjd 129 cm.

Renoverad, enstaka torrsprickor, senare klädsel.

Klubbat pris
1 150
13 030
1 200
Utropspris
300 EUR
Budhistorik (18 bud)
6 aug 2019 20:16
1 150 EUR
6 aug 2019 20:16
1 100 EUR
6 aug 2019 20:16
1 050 EUR
6 aug 2019 20:16
1 000 EUR
6 aug 2019 19:49
520 EUR
6 aug 2019 19:49
500 EUR
6 aug 2019 18:42
175 EUR
1 aug 2019 11:32
165 EUR
1 aug 2019 11:32
160 EUR
1 aug 2019 11:31
155 EUR
1 aug 2019 11:31
145 EUR
1 aug 2019 10:55
135 EUR
1 aug 2019 10:55
125 EUR
31 jul 2019 20:32
120 EUR
31 jul 2019 20:32
110 EUR
31 jul 2019 7:25
100 EUR
30 jul 2019 22:17
80 EUR
30 jul 2019 17:58
50 EUR
Nan Munsterhielm-Jarjis
Nan Munsterhielm-Jarjis
Specialist silver och design
+358 (0)50 340 5492