TAKLAMPA, Italien 1900-talets senare del.

För tre ljuspunkter, stomme av metall samt glaslameller, diameter ca 30 cm, höjd ca 84 cm inkl kedja.

Åldersrelaterat slitage. Ej funktionstestad. Nagg.

Klubbat pris
750
67
71
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (8 bud)
26 jul 2019 15:37
750 SEK
26 jul 2019 15:37
700 SEK
25 jul 2019 21:57
550 SEK
25 jul 2019 21:54
500 SEK
25 jul 2019 21:54
500 SEK
25 jul 2019 21:53
450 SEK
25 jul 2019 21:53
400 SEK
20 jul 2019 15:14
300 SEK
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
Teamleader
+46 (0)767 81 06 13