FIGURIN, keramik, sannolikt Österrike, 1900-talets andra kvartal.

Bär etikett från butik Artium, Göteborg. Höjd 43 cm.

Obetydligt slitage.

Klubbat pris
1 000
89
93
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (3 bud)
5 jul 2019 20:19
1 000 SEK
4 jul 2019 14:56
800 SEK
4 jul 2019 8:17
300 SEK