GUNGSTOL, ”Nonna” , Paul Tuttle 1900-talets andra hälft.

Stomme i metall och trä. Sits klädd i skinn. Sitthöjd 40 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Klubbat pris
1 300
115
122
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (16 bud)
14 jul 2019 13:20
1 300 SEK
14 jul 2019 13:20
1 200 SEK
14 jul 2019 13:19
1 100 SEK
14 jul 2019 13:19
1 000 SEK
14 jul 2019 13:19
950 SEK
14 jul 2019 13:19
900 SEK
14 jul 2019 13:18
850 SEK
14 jul 2019 13:18
800 SEK
14 jul 2019 10:03
650 SEK
14 jul 2019 10:03
600 SEK
14 jul 2019 9:55
550 SEK
14 jul 2019 9:55
500 SEK
14 jul 2019 9:55
450 SEK
14 jul 2019 9:55
400 SEK
14 jul 2019 8:27
350 SEK
6 jul 2019 23:44
300 SEK