SKÅP, allmoge, troligen Jämtland, 1700-talets slut / tidigt 1800-tal.

Tvådelat och målat skåp, underdelen med lådor, överdelen med dörrpar och bakomliggande hyllor och skedhylla. Bredd 123, djup 50, höjd 200 cm. Nyckel finns.

Renoverat, kompletterat, skador, slitage, lagningar. Ett lås saknas, lås i överdel ej fungerande.

Klubbat pris
4 200
366
383
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (14 bud)
1 jul 2019 21:21
4 200 SEK
1 jul 2019 21:20
4 000 SEK
1 jul 2019 21:20
4 000 SEK
27 jun 2019 10:34
2 700 SEK
27 jun 2019 10:34
2 500 SEK
27 jun 2019 10:34
2 200 SEK
27 jun 2019 10:34
2 000 SEK
27 jun 2019 10:33
1 600 SEK
27 jun 2019 10:33
1 500 SEK
27 jun 2019 10:33
1 300 SEK
27 jun 2019 10:33
1 200 SEK
27 jun 2019 10:32
1 100 SEK
27 jun 2019 10:32
1 000 SEK
26 jun 2019 21:30
800 SEK