SLAGBORD, 1900-talets mitt.

SLAGBORD, 1900-talets mitt.

Underrede i bok. Rektangulär uppfällbar skiva fanerad i teak med kant i bok. Total längd 126, bredd 70, höjd 73 cm. Hopfälld 70 x 20, höjd 73 cm.

Repor. Slitage.

Klubbat pris
4 100
357
374
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (37 bud)
14 jul 2019 20:58
4 100 SEK
14 jul 2019 20:58
3 900 SEK
14 jul 2019 20:58
3 900 SEK
14 jul 2019 20:57
3 700 SEK
14 jul 2019 20:55
3 500 SEK
14 jul 2019 20:55
3 300 SEK
14 jul 2019 20:55
3 300 SEK
14 jul 2019 20:55
3 100 SEK
14 jul 2019 20:52
2 900 SEK
14 jul 2019 20:52
2 700 SEK
14 jul 2019 20:52
2 700 SEK
14 jul 2019 20:52
2 500 SEK
14 jul 2019 20:49
2 300 SEK
14 jul 2019 20:48
2 100 SEK
14 jul 2019 20:48
2 000 SEK
14 jul 2019 19:01
1 600 SEK
14 jul 2019 19:01
1 500 SEK
14 jul 2019 19:01
1 500 SEK
14 jul 2019 19:01
1 400 SEK
14 jul 2019 19:01
1 300 SEK
14 jul 2019 19:00
1 100 SEK
14 jul 2019 19:00
1 000 SEK
14 jul 2019 19:00
950 SEK
14 jul 2019 19:00
900 SEK
14 jul 2019 19:00
850 SEK
14 jul 2019 19:00
800 SEK
14 jul 2019 18:59
750 SEK
14 jul 2019 18:59
700 SEK
14 jul 2019 18:59
650 SEK
14 jul 2019 18:59
600 SEK
14 jul 2019 18:58
550 SEK
14 jul 2019 18:58
500 SEK
12 jul 2019 22:53
450 SEK
9 jul 2019 19:11
400 SEK
9 jul 2019 19:11
400 SEK
7 jul 2019 20:52
350 SEK
6 jul 2019 14:49
300 SEK
Lisa Mothander
Lisa Mothander
+46 (0)767 81 06 02