SKRIVBORD, 1950-tal.

SKRIVBORD, 1950-tal.

Skrivbordet är fanerat i palisander, med mönster av rutor, i sidorna lådor, avsmalnande ben. Längd 132, bredd 68, höjd 73 cm.

Blekt. Smärre slitage. Märken. Helhetsintrycket är gott.

Klubbat pris
1 500
133
139
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (6 bud)
19 jul 2019 17:24
1 500 SEK
15 jul 2019 19:37
758 SEK
15 jul 2019 10:57
708 SEK
15 jul 2019 1:19
550 SEK
14 jul 2019 20:55
500 SEK
11 jul 2019 22:41
300 SEK
Om Cites
Lisa Mothander
Lisa Mothander
+46 (0)767 81 06 02