Madeleine Pyk – en samling F769

LJUSSTAKAR 4 st snarlika senbarock 1700-tal

Mässing, höjd ca 12,5-14,5 cm

Åldersrelaterat slitage. Märken. Nagg. Repor.

Klubbat pris
2 500
237
271
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (6 bud)
19 jun 2019 20:59
2 500 SEK
19 jun 2019 20:59
2 500 SEK
18 jun 2019 0:59
2 300 SEK
18 jun 2019 0:59
2 100 SEK
15 jun 2019 8:57
2 000 SEK
14 jun 2019 22:44
1 400 SEK
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13