BORD, barockstil, 1900-tal.

BORD, barockstil, 1900-tal.

Stomme i betsat trä. Skuren dekor. Längd 200 cm. Bredd 78 cm. Höjd 74 cm.

Åldersrelaterat slitage. Märken.

Klubbat pris
950
84
89
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (7 bud)
26 jun 2019 19:07
950 SEK
26 jun 2019 19:07
900 SEK
26 jun 2019 19:06
750 SEK
26 jun 2019 19:06
700 SEK
26 jun 2019 17:57
550 SEK
26 jun 2019 17:57
500 SEK
24 jun 2019 15:02
300 SEK