GUNGSTOL, tidigt 1900-tal.

GUNGSTOL, tidigt 1900-tal.

Gungstol med tygklädda dynor, skinnklädsel under sitsen. Sitthöjd ca 43-46 cm.

Smärre slitage, något instabil.

Klubbat pris
1 550
138
144
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (9 bud)
19 jul 2019 13:06
1 550 SEK
19 jul 2019 13:06
1 500 SEK
19 jul 2019 13:06
1 350 SEK
19 jul 2019 13:06
1 250 SEK
16 jul 2019 10:47
550 SEK
16 jul 2019 10:47
500 SEK
16 jul 2019 10:47
450 SEK
16 jul 2019 10:47
400 SEK
13 jul 2019 17:18
300 SEK