SKYLTBOKSTÄVER, 6 st, 1900-talets andra hälft.

Lackerad metall. Höjd 20-27,5 cm.

Slitage. Färgbortfall. Skador.

Klubbat pris
2 200
201
211
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (5 bud)
19 jul 2019 14:42
2 200 SEK
19 jul 2019 14:42
2 000 SEK
11 jul 2019 11:29
1 850 SEK
11 jul 2019 11:29
1 750 SEK
11 jul 2019 9:02
1 500 SEK
Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?