FÅTÖLJ 1900-talets slut

FÅTÖLJ 1900-talets slut

Klädd med brunt skinn, lös sittdyna, sitthöjd ca 44, armstöd ca 63, höjd ca 90 cm

Bruksslitage. Repor. Märken.

Klubbat pris
6 001
523
548
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (21 bud)
28 jun 2019 21:00
6 001 SEK
28 jun 2019 21:00
6 000 SEK
27 jun 2019 22:37
5 000 SEK
27 jun 2019 22:31
4 800 SEK
27 jun 2019 22:31
4 655 SEK
27 jun 2019 22:31
4 400 SEK
27 jun 2019 22:31
4 200 SEK
27 jun 2019 22:30
3 800 SEK
27 jun 2019 22:22
3 600 SEK
27 jun 2019 22:22
3 400 SEK
27 jun 2019 22:22
3 200 SEK
27 jun 2019 22:21
3 000 SEK
27 jun 2019 22:21
2 800 SEK
27 jun 2019 18:59
2 600 SEK
27 jun 2019 17:30
2 500 SEK
27 jun 2019 17:30
2 400 SEK
27 jun 2019 17:30
2 200 SEK
26 jun 2019 5:25
2 000 SEK
24 jun 2019 9:45
1 100 SEK
23 jun 2019 20:37
1 000 SEK
21 jun 2019 18:46
300 SEK
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
Teamleader
+46 (0)767 81 06 13