FÅTÖLJ 1900-talets slut

FÅTÖLJ 1900-talets slut

Klädd med brunt skinn, sitthöjd ca 46, armstöd 66, höjd ca 112 cm

Åldersrelaterat slitage. Repor. Märken.

Klubbat pris
3 650
324
341
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (14 bud)
14 jul 2019 17:21
3 650 SEK
14 jul 2019 17:20
3 450 SEK
14 jul 2019 17:16
3 250 SEK
14 jul 2019 15:34
3 050 SEK
14 jul 2019 14:32
2 850 SEK
14 jul 2019 14:32
2 800 SEK
13 jul 2019 19:09
2 600 SEK
13 jul 2019 16:23
2 400 SEK
13 jul 2019 0:34
2 200 SEK
10 jul 2019 15:39
2 000 SEK
8 jul 2019 9:16
1 200 SEK
6 jul 2019 19:47
1 100 SEK
6 jul 2019 19:24
1 000 SEK
5 jul 2019 21:29
300 SEK
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
Teamleader
+46 (0)767 81 06 13