TAKLAMPA, 1970-tal.

TAKLAMPA, 1970-tal.

5 st hängande runda lampkupor med guldränder. Höjd ca 145 cm. Diameter ca 25 cm.

Åldersrelaterat slitage. Ej funktionstestad.

Klubbat pris
2 400
210
219
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (17 bud)
21 jul 2019 15:13
2 400 SEK
20 jul 2019 17:21
2 200 SEK
20 jul 2019 17:21
2 001 SEK
20 jul 2019 17:21
1 900 SEK
20 jul 2019 17:21
1 800 SEK
20 jul 2019 12:20
1 700 SEK
20 jul 2019 12:09
1 600 SEK
20 jul 2019 12:09
1 500 SEK
20 jul 2019 12:09
1 400 SEK
20 jul 2019 12:08
1 300 SEK
20 jul 2019 12:08
1 200 SEK
20 jul 2019 12:08
1 100 SEK
20 jul 2019 12:08
1 000 SEK
20 jul 2019 12:08
950 SEK
20 jul 2019 12:08
900 SEK
19 jul 2019 18:38
850 SEK
19 jul 2019 13:19
800 SEK