GOLVLAMPA, Cottex, 1900-talets andra hälft.

Stomme av mässing. Rund fot av marmor. Fem ljusarmar. Märkt. Höjd ca 200 cm.

Slitage. Ej funktionstestad. Mindre nagg.

Klubbat pris
2 400
212
221
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (21 bud)
6 aug 2019 18:20
2 400 SEK
8
6 aug 2019 17:38
2 200 SEK
6 aug 2019 15:48
2 000 SEK
6 aug 2019 15:48
2 000 SEK
5 aug 2019 22:27
1 100 SEK
5 aug 2019 22:27
1 000 SEK
5 aug 2019 22:27
950 SEK
5 aug 2019 22:27
900 SEK
4 aug 2019 21:30
850 SEK
4 aug 2019 21:30
800 SEK
4 aug 2019 9:08
750 SEK
4 aug 2019 9:08
700 SEK
3 aug 2019 18:41
650 SEK
3 aug 2019 18:40
600 SEK
3 aug 2019 18:40
600 SEK
3 aug 2019 11:56
550 SEK
2 aug 2019 21:40
500 SEK
2 aug 2019 21:40
450 SEK
2 aug 2019 21:39
400 SEK
2 aug 2019 21:39
350 SEK
1 aug 2019 21:24
300 SEK
 Dölj
 Visa mer

Contemporary Art & Design 654

343. Lena Cronqvist, "Rökrummet".
Utropspris
60 000 - 80 000 SEK
Budhistorik
100 000

ditt bud
95 000

ditt bud
90 000

ditt bud
85 000

ditt bud
80 000

ditt bud
75 000

ditt bud
70 000

ditt bud
65 000

ditt bud
60 000

ditt bud
55 000

ditt bud
Aktuellt bud:
100 000 SEK