SKRIVBORD, Jugend, tidigt 1900-tal.

Målat skrivbord med fem lådor och beslag av mässing. Längd 119, bredd 58, höjd 77 cm. Nyckel finns.

Renoverat och kompletterat med senare målning. Smärre slitage. Nyckel finns.

Klubbat pris
1 200
114
130
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (3 bud)
27 jun 2019 20:42
1 200 SEK
26 jun 2019 17:43
1 100 SEK
23 jun 2019 20:27
1 000 SEK